Geloren - kloubní výživa pro psy

Chcete krásné řasy? 8 tipů, které pomůžou!

30.1.2017
Foto: pinterest.com

Oči jsou oknem do duše a dlouhé husté řasy dokážou podtrhnout ženskou krásu. Většina žen touží po přitažlivém pohledu, kterým upoutá a okouzlí každého muže. Zapomeňte však na drahé prodlužování řas a chemické přípravky, které vaše řasy ještě víc oslabí. Inspirujte se přírodními tipy  radami.

1) Svým řasám pomůžete, když se budete každý den odličovat. Rozhodně nenechávejte odlíčení až na ráno. V noci vaše řasy potřebují regenerovat a odpočinout si od líčidel, kterými jsou zatíženy přes den.

2) Nejvhodnějším odličovačem je ten, který obsahuje vyživující látky a vitamíny A, E, F a další. Vhodné jsou například odličovače na přírodní bázi s obsahem výtažků z aloe vera nebo také z konopí.

3) Pokud chcete, aby byly vaše řasy husté, po odlíčení na ně naneste olivový nebo ricinový olej. Stejně tak můžete ošetřit i obočí. Již po dvou týdnech uvidíte, že jsou vaše řasy silnější a hustší.

4) Vyzkoušejte také vazelínu. Vazelína vám pomůže, aby byly řasy silnější, nelámaly se a byly zdravé. Každý den před spaním naneste silnou vrstvu vazelíny na horní a také na spodní řasy, nechte působit pět minut a poté opláchněte vlažnou vodou.

5) Pro správné natočení řas můžete používat kleštičky na řasy. Vždy volte raději klasické, nahřívací kleštičky sice řasy natočí mnohem víc, ale také je mnohem víc zatěžují. Při natáčení řas zkuste jejich konečky zvedat lehce nahoru a snažte se natáčet řasy tak, aby se zbytečně nelámaly.

6) Zapomeňte na levnou a nekvalitní kosmetiku. Vždy dbejte na používání kvalitní a ověřené řasenky. Dbejte také na to, aby řasenka nebyla prošlá. Nanášejte ideálně dvě vrstvy, pomalým tahem a snažte se, aby se řasy neslepovaly.

7) Pro zdravější a delší řasy je důležitá také správná výživa. Zařaďte do svého jídelníčku celozrnné pečivo, ořechy, semínka a slunečnicový a olivový olej. Přidejte také vajíčka, ryby a nezapomínejte ani na čerstvou zeleninu a dostatek ovoce.

8) Co se týče doplňování vitamínů, které pomáhají k růstu řas, zaměřte se hlavně na vitamín H. Ten je obsažen hlavně v droždí, v houbách, vaječných žloutcích a také v játrech. Tyto suroviny zařaďte do svého jídelníčku alespoň jednou týdně.

Co děláte pro správnou péči o řasy vy?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook