Geloren - kloubní výživa pro psy

Buďte sexy – inspirujte se gotickými a vamp modely!

9.1.2017
Foto: pinterest.com

Víte, že černá barva patří k nejelegantnějším a nejoblíbenějším barvám oblečení? Podívejte se s námi na stále rozšířenou gotickou módu a vamp modely, které z vás udělají sexy dračici, ale také temnou romantičku. Inspirujte se zajímavými střihy, originálními doplňky a vyberte si outfit, který bude slušet právě vám.

1) Nebojte se kombinovat obyčejné riflové kalhoty, bílé tričko a pánské sako. Přidejte doplňky jako rudou šálu, dlouhý řetízek s křížem nebo jakýkoliv amuletem a tento sexy a zároveň zvláštně chladný a odtažitý styl podtrhněte pánským kloboukem.

2) I když jsou pro tento styl typické sukně, rozhodně vyniknete také v pruhovaných kraťáscích. Vhodně je zkombinujte se sexy svrškem a nezapomeňte na punčochy v jakémkoliv tmavším odstínu. Doplňte líčení a vyrazte ven.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

3) Zajímavým outfitem, který bude slušet téměř každé z vás, jsou černé šaty s bílým límečkem a bílými rukávy. Tyto šaty si můžete pořídit právě v této kombinaci nebo stačí pod jakékoliv obyčejné šaty obléct bílou košili. Nezapomeňte na černé nadkolenky a vhodné doplňky.

Foto: pinterest.com

4) Krajka patří mezi nejčastější součást gotického oblečení. Všímejte si, jak je krajka na oblečení rafinovaná. Žádné laciné výstřihy, které zcela odhalují ňadra, a podobně. Krajka nádherně vynikne právě ve výstřihu nebo také na zádech.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

5) Gotický styl se neobejde bez korzetů. Korzet je oporou pro vaše prsa a navíc vám pomůže ke správnému držení těla. Hodí se k sukní, ke kalhotám a také je často součástí již hotových šatů. Korzet můžete kombinovat s košilí, ale také s krajkovými nebo průsvitnými halenkami.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

6) Kromě častých delších sukní se nemusíte bát ukázat ani nohy v sexy mini. Opět chytře kombinujte barvy a nezapomeňte, že v jednoduchosti je krása.

Foto: pinterest.com

7) Dalším zajímavým prvkem gotické módy jsou různé prostřihy, sexy šaty, které odhalují jen určitá místa, a zároveň velmi originální kousky, které vás šatník rozhodně oživí. Nebojte se této módy a zahrajte si chvíli na ženu vamp!

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jak se vám líbí tato romantická a tak trošku „temná“ móda?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook