Geloren - kloubní výživa pro psy

Buďte sexy a stylová v černé krajce!

25.8.2016
Foto: pinterest.com

Černá krajka je jakousi stálicí v dámské módě. Chystáme-li se na večírek nebo jinou společenskou událost, s velkou pravděpodobností sáhneme právě po kouscích z tohoto materiálu. A to zkrátka proto, že v ní vždy budeme vypadat elegantně a stylově. Co se ale do černé krajky zahalit pro běžný den?

Černou krajku máme obvykle spojenou s určitou svátečností a pro každodenní nošení se nám nezdá příliš vhodná. Ale i když je plesová sezona ještě poměrně daleko, nemusíte se tohoto sexy materiálu vzdávat nadobro. Kdo řekl, že v černé krajce nemůžete vyrazit k vodě nebo do práce?

Prolomte módní tabu a zahalte se do krajek!

Stylová námořnice

Proč nebýt trochu inovativní a černou krajku nezakomponovat do námořnicky laděného outfitu? Pruhované tričko černá krajka dokonale ozvláštní a pozvedne na zcela novou úroveň. Aby outfit nepůsobil fádně, nebojte se barevných kalhot, které se budou dobře nosit s dalšími neutrálnějšími topy ve vašem šatníku. Elegantní lodičky v lesklém provedení a s nižším podpatkem udrží váš vzhled na reprezentativní úrovni, takže váš outfit bude vhodný i pro pracovní účely. Kabelka nemusí nutně ladit s barvou bot. Co takto spojení námořnické modři, červené a bílé?

Náš tip: K doladění celkového dojmu se nebojte do outfitu zakomponovat drobný námořnický prvek v podobě delšího řetízku s kotvičkou.

Kabelka: Ragazza.cz, tričko: H&M, kalhoty: Lindex, boty: Spartoo.cz  a šperk: Sperky.cz

Kabelka: Ragazza.cz, tričko: H&M, kalhoty: Lindex, boty: Spartoo.cz a šperk: Sperky.cz

Elegantně pokroková

Jste-li experimentátorka tělem i duší, pak jste jistě otevřená mnohým nekonvenčním nápadům. Světle růžová košile ve spojení s krajkovou sukní pouzdrového střihu vypadá příjemně klasicky. Tento efekt se nebojte rozbít metalickými lodičkami a kabelkou, díky kterým váš outfit získá téměř futuristický vzhled a nikdo vás jen tak nepřehlédne.

Náš tip: Protože čas je nejcennější komoditou našeho života, nezapomeňte na hodinky se zajímavým detailem. Zlaté detaily, které se zdánlivě do outfitu nehodí, se skvěle doplňují se zlatým prvkem na kabelce.

Kabelka: Bigbrands.cz,  košile: Dodohop.cz, sukně: Lindex,  lodičky: Botovo.cz  a hodinky: H&M

Kabelka: Bigbrands.cz, košile: Dodohop.cz, sukně: Lindex, lodičky: Botovo.cz a hodinky: H&M

Čas gladiátorů

Na cestu k vodě či do města můžete v letních parnech sáhnout po populárním zkráceném topu (jinak nazývaného crop top), v kombinaci s černými šortkami s krajkovou aplikací. Aby outfit nepůsobil ponuře a nudně, nebojte se svůj krk ozdobit zlatým přívěskem, který ladí s detaily na kabelce. Kabelku i boty se nebojte zvolit v hnědé barvě. Už dávno neplatí, že černá a hnědá k sobě nepatří.

Náš tip: Místo balerín či tenisek vsaďte na sexy gladiátorky, které tento jednoduchý outfit ozvláštní.

Kabelka: Svetshopaholiku.cz, top: H&M, kraťasy: Sasoo.cz, boty: Humanic  a šperk: H&M

Kabelka: Svetshopaholiku.cz, top: H&M, kraťasy: Sasoo.cz, boty: Humanic a šperk: H&M

Červený a černý

Pokud jste hostitelkou nebo se chystáte na oslavu k příbuzným, určitě chcete vypadat k světu. Není nic jednoduššího než sáhnout po osvědčené klasice, jíž jsou malé černé s krajkovým detailem, jelikož ty pravděpodobně nevyjdou z módy nikdy. Korzovat mezi hosty můžete v sexy červených střevíčcích s mašličkou.

Náš tip: Abyste byla jako paní domu nepřehlédnutelná, můžete do outfitu zakomponovat pár rudých náušnic s bohatým zdobením. Šperky jsou přítelem každé ženy.

Náušnice: Juvelora.cz, šaty: H&M a boty: Office shoes

Náušnice: Juvelora.cz, šaty: H&M a boty: Office shoes

Černá krajka by zkrátka neměla chybět v žádném šatníku. A to ať už je léto, nebo zima.

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook