Geloren - kloubní výživa pro psy

BOKWA: abeceda a matematika vás dostanou do formy

23.1.2015
Foto: 123rf.com

Jelikož je většina z nás v práci i doma v jednom kole, ke cvičení se nedonutíme a představa o dokonalé postavě jde stranou. Proto jsme si pro vás připravili méně náročné cvičení, při kterém si odpočinete, ale zároveň zapracujete na své postavě.

Jestliže vás již nudí cvičení s instruktorem, je tu pro vás nový zázrak jménem Bokwa! Principem tohoto cvičení jsou posilující a návyková kardio cvičení, kde se nohama kreslí písmena a číslice. To vše v rytmu vaší oblíbené hudby.

Čím se Bokwa liší?

Při Bokwě se nepočítají žádné kroky jako u tradičních tanečních fitness cvičení, která pracují s pravidelností osmi dob. Při tomto cvičení se jednoduše pohybujete v rytmu hudby.

Pokud se naučíte základní strukturu kroků, nepotřebujete žádného instruktora. Můžete tedy cvičit v pohodlí vašeho domova spolu s vaší oblíbenou hudbou. Toto nenáročné cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Můžete si tedy zacvičit s malou dcerkou, maminkou i babičkou, a oživit tak rodinná setkání.

Jestliže nejste zrovna král parketu, nemusíte se bát. Bokwa nevyžaduje znalosti latinsko-amerických tanců nebo jakékoli jiné taneční dovednosti. Je opravdu pro každého.

Díky zmiňovaným výhodám, které Bokwa přináší, zapomenete, že si dáváte do těla, a spálíte velké množství kalorií. Toto cvičení je vhodné zejména pro ty z vás, které mají vyčerpávající povolání, a kterým na hodinové tréninky ve fitness centru nezbývá síla.

Kde se s Bokwou seznámit?

Návod, jak na to, najdete na internetu. Na webové stránce – www.bokwa.cz se dozvíte všechny důležité informace, které ke cvičení potřebujete. Jestliže se bez instruktora přeci jen neobejdete, vyberte si z velkého množství videí na youtube. Pokud chcete změnit klima a poznat nové lidi, vyzkoušejte také kurzy Bokwy.

Najděte si chvilku sama pro sebe a zkuste zjistit, zda je Bokwa doopravdy tak zábavná a energizující, jak se o ní říká.

Martina Lešková

Zdroj: http://bokwafitness.com/

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook