Geloren - kloubní výživa pro psy

Akce léta 2015, kde určitě nesmíte chybět: srpen v Brně

7.8.2015
Foto: 123rf.com

Trávíte léto v Brně a netušíte, co byste ve svém volném čase mohli podniknout? Přečtěte si naše tipy, některá z pořádaných akcí vám určitě padne do oka!

Brněnské kreativní léto 10. – 21. 8. 2015

Patříte-li mezi kreativní jedince, určitě vás nadchnou letní výtvarné workshopy pro dospělé ve stylu DIY. Akce probíhá ve dvou turnusech, můžete se účastnit buď jednotlivých workshopů, anebo absolvovat celý týden za zvýhodněnou cenu. Zkušení lektoři a výtvarníci vás naučí vyrobit si vlastní deník či knihu, umělecké papíry, originální šperky ve stylu art deco, svítidla, peněženky a tašky. Podrobné informace jsou k dispozici na www.brnenske-kreativni-leto.webnode.cz.

Mariánské léto Brno 22. 8. 2015

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Vydejte se do Mariánského údolí na víc než jen hudební festival. Těšit se můžete na Michala Hrůzu, Janu Kirschner, Tata Bojs, Horkýže slíže, Vypsanou fixu, Dana Bártu & Alici a jiné. Mnoho další zábavy slibuje i vystoupení Na stojáka Lukáše Pavláska a Karla Hynka. Bližší informace najdete na www.marianskeleto.cz.

Pavel Šporcl a Gipsy Way Ensemble – Gipsy Fire 22. 8. 2015 ve 20:00

Tentokrát zamíří Pavel Šporcl se svým nejúspěšnějším a nejžádanějším projektem na hrad Špilberk, kde si můžete vychutnat jeho vystoupení s cikánskou cimbálovou kapelou Gipsy Way Ensemble. Více informací objevíte na www.spilberk.cz.

Rainbow Run Brno 29. 8. 2015 v 16:00

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Světový fenomén dorazil poprvé do Brna a vy jej tedy můžete okusit na vlastní kůži! Jedná se o běh na pět kilometrů, kde od vyškolených duhových vrhačů dostanete u jednotlivých stanovišť vydatnou sprchu duhových barev. Skvělé na této akci je, že vůbec nemusíte patřit mezi vrcholové sportovce, protože v duhovém běhu není výkon vůbec důležitý. Když budete chtít, trasu můžete klidně projít procházkovým krokem. Jako účastník obdržíte „goody bag“ se vším potřebným. Nechybí ani afterparty s DJ a tombolou. Svou účastí navíc finančně podpoříte děti z oddělení dětské onkologie FN Brno. Podrobné informace jsou uveřejněny na www.rainbowrun.cz.

Nás nejvíce zaujal duhový běh, určitě bude stát za to. Co láká vás? Pokud se nepotkáme v Brně, možná to ještě stihneme na akcích konaných na jiných místech republiky. Můžete se těšit ještě na jednu dávku žhavých tipů na prázdninová dobrodružství.

Lucie Fajmonová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook