Geloren - kloubní výživa pro psy

9 tipů, jak si užít letní lásku

20.7.2016
Foto: 123rf.com

Léto, moře, slunce a k tomu opálený cizinec, který vás drží v náruči? Zní vám to jako ohraná fráze z milostného filmu? Nikoliv, letní láska může opravdu potkat i vás. Možná vás zaskočí, možná překvapí, ale rozhodně byste si ji měly užít. Podívejte se s námi, jak na to.

1) Neplánujete hned svatbu a děti

Ať už si užijete letní románek s opáleným cizincem nebo přitažlivým mužem s kytarou, kterého potkáte v českém kempu, vyhněte se plánování vzdálené budoucnosti. Věřte, že zmínek o svatbě a dětech se v prvních dnech lekne každý!

2) Přestaňte chvíli přemýšlet

Neřešte hlouposti a už vůbec nepřemýšlejte nad tím, jestli to, co děláte, je správné, jestli se dobře znáte, jestli máte společné plány a cíle. Užijte si letní lásku právě tady a teď se vším, co přináší.

3) Splňte si tajné touhy

Máte nějaká přání, která byste nepřiznali ani svým kamarádkám? Splňte si tajné touhy s novým objevem. Vyzkoušejte sex na netradičních místech, nestyďte se a předveďte svému novému protějšku striptýz nebo mu navrhněte třeba sex ve třech. Užijte si tuto chvilku naplno a využijte ji ke splnění svých tajných, třeba i nemravných snů.

4) Mějte sladká tajemství

O své letní lásce nemusíte nikomu říkat. Svého nového milence nejspíš nepředstavíte ani kamarádům, ani rodině. Letní láska může být opravdu sladkým a hříšným tajemstvím. Uvidíte, že si na ni vzpomenete ještě v zimě, kdy vám vykouzlí potutelný úsměv na rtech.

5) Používejte ochranu

Chcete si užít nezávazný sex a letní láska vám k tomuto zážitku přijde ideální? Používejte ochranu a uvědomte si, že i z letní lásky vám může zůstat „památka“ na celý život. Opravdu si dejte pozor, abyste si z jedné horké letní noci neodnesly víc než jen vzrušující zážitek.

6) Neslibujte si pokračování

Neplánujte už teď, že se vrátíte další léto, neuhánějte svého nového milence a hlavně si neplánujte, co bude následovat po létě. Je možné, že jste se zamilovala, ale možná je to také jen prostředím, atmosférou a doma to budete vnímat úplně jinak.

7) Uchovejte si vzpomínky

Ani po skončení letní lásky nemusíte zcela pálit mosty. Klidně zůstaňte v kontaktu, občas si zavolejte nebo nechte věci plynout. Rozhodně ale netrhejte fotky, nemažte telefonní čísla ani neničte dárky. Nechte si krásné a vzrušující vzpomínky.

8) Vychutnejte si romantiku

Užijte si naplno, že má o vás někdo neskrývaný zájem, a nechte se hýčkat. Klidně se nechte pozvat na drink, běžte si společně zatančit a nechte se provést i cizím městem. Dělejte všechno tak, jak cítíte, a užijte si bezprostřední romantiku a zážitky, které vám už nikdo nevezme.

9) Těšte se na další dobrodružství

Nemusíte se hned vázat. Neslibujte si lásku na věky. Užijte si lásku, zamilovanost nebo vzrušení právě teď a těšte se na to, co vás potká třeba příště. Dělejte vše tak, aby vám letní láska spíše dala, než vzala.

Potkala vás letní láska? Užila jste si ji, nebo vás vzpomínka na ni bolí?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook