Geloren - kloubní výživa pro psy

8 věcí, které nás nevěra naučí

27.1.2016
Sexy pár

Byli jste někdy nevěrní? Nebo to snad máte v plánu? Pak byste si měli přečíst dnešní článek, ve kterém vás seznámíme se všemi úskalími nevěry, ale také s novými poznatky, které díky nevěře získáme. Třeba lépe poznáte sami sebe a zjistíte, že vztah, který chcete zahodit, možná není tak špatný…

 Už víte, co to nevěra přesně je

Možná už jste s partnerem někdy přemýšleli, co přesně se považuje za nevěru… Rande? Líbání? Společná noc? Teď, když jste byli nevěrní i vy, zjistili jste, jak provinile se může člověk cítit už jen kvůli každodenním zprávám s tajným milencem či milenkou.

Zklamali jste sami sebe

Mysleli jste si, že jste čestný člověk, který by nikdy nikomu neublížil? Vidíte, a přesto jste podvedli osobu, kterou jste kdysi milovali. Nevěra ukazuje, že jsme stále jen lidé. Každý z nás má své poklesky.

S milenkou to bude stejné

Ač vás teď baví nový partner, který je neokoukaný a možná i více sexy, jednou spolu najedete do stejných kolejí, které máte se stávajícím partnerem. A nenechte se mýlit, i s ním by vás čekala chmurnější období.

Víte, co chcete

Chceme to, co nemáme. To samé platí i u vztahů. Pokud někdo podvádí, většinou hledá to, co mu v jeho vztahu chybí. Někdy je to pocit, že vám někdo naslouchá a zajímá se o vás, někdy je to jen povrchní lepší vzhled či více sexu. Tak či tak, už přesně víte, jak si představujete dobrý vztah a co je důležité a co ne.

Vzrušující pocit něčeho nového

Podvedli jste partnera jen kvůli zdánlivé nudě ve vztahu? Pak vám možná nevěra otevřela oči a vy už vidíte, že máte vedle sebe pracovitého a věrného člověka, který vám po celý čas vztahu důvěřoval. Popřemýšlejte, zda jej chcete vyměnit za někoho, kdo to s vámi nemyslí až tak vážně.

Samé lži

Pokud jste na schůzky s milenkou či milencem chodili častěji, určitě jste se potýkali s vymýšlením různých výmluv a stresováním, zda to nepraskne. Stojí vám tyto nervy za vzrušení, které většinou nemá dlouhého trvání?

Jste průhlednější, než jste si mysleli

Na chvíli se dá ututlat skoro vše. Čím déle však bude váš druhý vztah fungovat, tím více to na vás bude poznat. A nemyslete si, že ne. Vyleká vás každé zapípání telefonu v blízkosti vašeho partnera, začnete si plést jména a zjistíte, že řeč vašeho těla je často hlasitější než vaše slova.

Sociální sítě opravdu fungují

Jste-li nevěrní, možná se na vlastní kůži přesvědčíte, že sociální sítě jsou opravdu plné senzacechtivých zvědavců. K vaší partnerce či partnerovi se tak zpráva o vaší nevěře může donést od člověka, který by vás opravdu nenapadl a kterého možná ani neznáte. Pokud jste typ člověka, který svůj život rád sdílí na Facebooku, Instagramu či Twitteru, dávejte si pozor, paparazzi nemusí být jen nadšenec běžící za celebritou s foťákem v ruce.

Jaké zkušenosti s nevěrou máte vy?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook