Geloren - kloubní výživa pro psy

8 tipů na barevné a extravagantní líčení

9.5.2016
Foto: Dermacol.cz

Mnohé z nás si zvykly na základní podkladovou bází, obyčejnou řasenku a lesk na rty. Toto jednoduché líčení je sice pořád trendy a příjemné, ale co takhle vyzkoušet něco nového? Inspirujte se barevným a svěžím líčením, ve kterém můžete zazářit právě v tuto dobu, kdy konečně začíná teplé počasí.

1) Na jaře i v létě si můžete dovolit barvy. Nebojte se zvýraznit své rty například růžovou rtěnkou a na oči použít modrou barvu moře a žlutou barvu slunce. Uvidíte, že s tímto líčením rozhodně zazáříte.

2) Ani v teplém počasí se nemusíte bát třpytivých barev. Toto líčení můžete použít třeba na večeři s partnerem nebo na party. Budete hvězdou večera.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

3) Pokud chcete vyzkoušet opravdu originální jarní líčení, nakreslete si na horní víčko malé kytičky. Takto nalíčená se můžete vydat například na zahradní party nebo kamkoliv do přírody.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

4) Kromě vhodných pastelových barev se nemusíte bát ani barev sytějších. Vhodná je i žlutá, červená a zelená. Tato barevná kombinace sluší hlavně hnědým očím, ale vyzkoušet ji můžou i zeleno a modroočky.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

5) Pro opravdu svěží a jasný výraz použijte duhové barvy. Vytvořte si duhové líčení, které rozhodně zaujme. Zajímavý a lákavý pohled vašim očím dodá zelená tužka, kterou použijete do vnějšího koutku.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

6) Mnohé se zbytečně bojíme červené, růžové a oranžové barvy. Vyzkoušejte tento teplý stín do vnějšího koutku oka a na vrchní část horního víčka. Uvidíte, že vás pohled se tak prosvětlí a celkový výraz vaší tváře bude jemnější a něžnější.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

7) Pokud se v těchto teplých měsících nechcete moc líčit a dáváte přednost jemným barvám a odstínům, zkuste si namalovat jen půl oka. To znamená, že celé horní víčko vybarvíte hnědým nebo tělovým stínem a barvu naneste jen do vnitřního koutku oka. Spodní linku oka pak obtáhněte barevnou tužkou a líčení je hotové.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

8) Pro ty, které se chystají na jarní nebo letní party, se hodí tropické líčení. Když se na takto nalíčené oči podíváte, hned vám na mysli vytane moře a tropický ráj. Vyzkoušejte kombinaci modré, zelené a žluté – uvidíte, že budete nepřehlédnutelné.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Líbí se vám barevné líčení? Vyzkoušíte ho?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook