Geloren - kloubní výživa pro psy

8 tipů, jak zabalit vánoční dárky

10.12.2016
Foto: pinterest.com

Napadlo vás někdy, že vánoční dárky nemusíte balit jen do obyčejného balicího papíru? Vyzkoušet můžete balení dárků do novin, které poté dozdobíte. Dárky můžete zabalit také do látek, které poté použijete na další tvoření. Inspirujte se dalšími tipy, jak originálně zabalit vánoční dárky.

1) Vyzkoušejte osmisměrkové balení. Stačí, když na bílý papír natisknete písmenka nebo zvětšené osmisměrky a poté můžete svým blízkým zakroužkovat jména nebo různé vzkazy. Nebo své blízké nechte vyluštit si, komu vlastně dárek patří.

2) V jednoduchosti je krása. Zabalte dárky do hnědého papíru a zkrášlete dárky visačkami. Ty můžete různě dozdobit, popsat, pomalovat nebo z nich vystřihnout různé tvary a symboly. Vyzkoušejte také razítka s vánočními motivy.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

3) Originálním způsobem, jak zabalit dárky, je použít černý balicí papír. Na něj pak můžete pomocí bílého laku, barev nebo obyčejné bílé pastelky dokreslit jakékoliv vánoční motivy nebo dopsat popisky a vtipné hlášky.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

4) Zajímavým nápadem je 3D balení dárků. Zabalte dárky do balicího papíru a dozdobte je barevnou lepenkou. Z barevných papírů poté vystříhejte vánoční vzory, například stromečky, a nechte je zdobit vaše dárky. Přidat můžete i rolničky.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

5) Potěšit své blízké můžete také originálním zakomponováním medových perníčků do balení dárků. Použijte jednobarevní papír, skrz perníček protáhněte mašli a máte jednoduše a rychle vyřešeno připevnění perníčku k dárku.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

6) Vtipným a originálním způsobem, jak dárky popsat, jsou fotky. Vytiskněte klidně černobílé a vtipné fotografie svých blízkých, přátel a rodiny a nalepte na zabalený dárek. Pod vánočním stromečkem se tak určitě s rodinou pobavíte.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

7) Pokud chcete, aby byly vaše dárky zabaleny opravdu originálně a trendy, vystříhejte si z novin různé tvary peříček. Peříčka nabarvěte akvarelovými barvami a můžete je přestříknout zlatým sprejem. Poté přiložte nebo přilepte k zabalenému dárku.

Foto: pinterest.com

8) Milovníci přírody pak ocení dárky, které jsou dozdobeny šiškami, živými větvičkami nebo kamínky a mušlemi. Přírodniny k dárkům jednoduše přivažte nebo přilepte.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jak se vám líbí tyto nápady na originální balení dárků?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook