Geloren - kloubní výživa pro psy

8 nejlepších beauty tipů na léto

14.7.2016
Foto: pinterest.com

Léto a letní radovánky nám přinášejí skvělé zážitky, nové přátele a možnosti vyzkoušet si nepoznané věci. Abychom ale při všech těchto aktivitách vypadaly stále dokonale a nemusely řešit žádné potíže, musíme někdy překonávat menší i větší překážky, které jsou našemu užívání léta kladeny. Ať už vaše kroky létem povedou kamkoliv, určitě se vám bude hodit alespoň 1 z našich 12 beauty tipů na léto!

1. Zamotaný náhrdelník

Jdete do bazénu nebo do moře a potřebujete si odepnout všechny náramky i náhrdelníky. Jenže většinou dojde na běžnou klasiku a po návratu z vody vás čeká nekonečné rozmotávání spletených a zauzlovaných náramků a náhrdelníků. Máme pro vás řešení. Příště si s sebou stačí vzít obyčejné brčko, kterým řetízek protáhnete a zapnete zvenčí. Na náramky si můžete brčko samozřejmě zkrátit. Problém vyřešen!

2. Orosený obličej

Určitě to znáte také. Chcete vypadat báječně, jenže je takové horko, že se vám stále potí a mastí obličej. Pro tento případ si nemusíte kupovat drahé papírky na mastnotu obličeje z parfumerie! Stačí, když si nastříháte malé čtverečky z papíru na pečení, který mastnotu a vlhkost setře z obličeje raz dva.

3. Maskování pupínku za minutu 12

Nestíháte, spěcháte na schůzku nebo rande, jenže v zrcadle vás nemile překvapí nový začervenalý pupínek… Než na něj začnete vrstvit make up a korektor, použijte nejdříve kapky na podrážděné oči. Ty totiž řeší nejen problém s červenýma očima, ale pomohou vám i se zarudlým pupínkem!

4. Zápach z bot

Chození v teniskách naboso je nešvar mnoha z nás. Jenže pak si máte na návštěvě u příbuzných nebo u přítele boty vyzout a… nepříjemný zápach z bot je cítit v celé předsíni. Tento problém lze jednoduše vyřešit suchým šamponem, který nastříkáte do svých oblíbených tenisek. Poté si vezměte sáček čaje a vložte jej do špičky bot. Nechte sáček s čajem v botách přes noc a ráno jej vytáhněte. Ráno budou boty mnohem voňavější.

5. Spálená kůže od sluníčka

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Přehnala jste to na sluníčku, jenže si přejete obléci si své oblíbené šaty? Žádná podrážděná kůže ani bolestivá místa vás už nepotkají, pokud si vyrobíte skvělé chladivé kostky! Do silikonového tvořítka ledu si nalijte svůj oblíbený chladivý gel po opalování. V ideálním případě můžete použít gel Aloe vera. Formu na led dejte do mrazáku a gel nechte zmrznout. Příště budete perfektně připravené na jakékoliv známky sluníčka na kůži díky chladivým a pečujícím kostičkám zmrzlého gelu.

6. Rozlitý krém v kabelce

Manipulace s cestovní taškou nebo kufrem může často skončit katastrofou. Zejména tehdy, pokud v ní máte nějaké krémy, gely nebo další tekutiny. Abyste zamezily případnému rozlití, a tedy i ušpinění celého obsahu svého kufru, zkuste příště vzít potravinářskou folii, otevřete krém, na hrdlo přiložte folii a znovu zavíčkujte. Žádná pohroma už se konat nebude.

7. Pořezání od žiletky

Holení je v létě na denním pořádku. Proto hrozí velké riziko, že vám někdy ujede žiletka a vy si pořežete nohu nebo ruku. Na rychlé zahojení rány můžete použít i obyčejný balzám na rty! Balzámy obsahují množství vosků, zvláčňujících a hojivých látek, které nejen vyživují rty, ale také urychlují hojení kůže. Balzám na rty se vám navíc vejde do kabelky, takže poraněné místo si můžete pohodlně ošetřit i na cestách.

8. Zářivá barva vlasů

Chcete okolí dokonale oslnit? Pak byste měly myslet i na ty nejmenší detaily, do kterých určitě zapadá i zářivá barva vašich vlasů. Tu získáte díky jablečnému octu, který si pomocí malé nádobky s pumpičkou můžete na své vlasy aplikovat. Nechte ocet působit 10 minut a poté smyjte. Takový lesk jste ještě neviděly!

Jaký problém nejčastěji v letních měsících řešíte vy? Pomohl vám některý z našich tipů? Dejte nám vědět!

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook