Geloren - kloubní výživa pro psy

7 vlastností Panny, které hraničí s dokonalostí

2.12.2016
Foto: 123rf.com

Pokud hledáte ve zvěrokruhu dokonalost, můžete narazit jedině na Pannu. Toto znamení, o kterém se tvrdí, že patří mezi náročné, namyšlené a věčně nespokojené, vás svou skutečnou povahou může velmi překvapit. A pokud máte ve své blízkosti Pannu, možná si konečně uvědomíte, jaké štěstí vás potkalo.

1) Panna vás okouzlí svou inteligencí

Panna rozhodně patří mezi nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Její inteligence a vědomosti jsou přirozené a nejsou nepříjemně dávány na obdiv. Panna umí vyčkávat a poradí vám ve chvíli, kdy se zeptáte. Je jedno, v jakém oboru potřebujete radu, tomuto znamení nechybí všeobecný přehled a informovanost o spoustě důležitých věcí.

2) Spolehlivost a zodpovědnost na prvním místě

Pokud hledáte spolehlivý a zodpovědný protějšek, z Panny budete naprosto nadšení. Panna vám nikdy neslíbí nic, co by nemohla dodržet. V případě, že vám něco slíbí, můžete si být jistí, že pro splnění slibu udělá cokoliv. Velkou výhodou tohoto znamení je také to, že vždy přijde včas, mnohdy je na smluveném místě dokonce s předstihem.

3) Všímavý partner a skvělý společník

Možná se vám zdá, že je Panna vybírává a s žádným partnerem není spokojená. Často může působit chladně, až namyšleně. Ve skutečnosti však Panna hledá pravou lásku, ve kterou věří celou svou duší. Jejím snem je strávit život s jedním partnerem, kterému se naprosto oddá. Pokud se vám poštěstí a Panna se do vás zamiluje, můžete si být jistí, že vám bude naprosto věrná, oddaná a zahrne vás obrovskou péčí.

4) Pevná skála a jistota v životě

Chcete se v životě o někoho opřít a zůstat pevně na nohou? Díky Panně se vám to povede. Panna na sebe často bere velké množství vašich problémů, a když může, pomůže vám je vyřešit. Rozhodně máte tu čest s nejstarostlivějším znamením zvěrokruhu. Panna se na svět dívá reálným pohledem a má velmi ráda jistoty. Potěší vás, že stejnou jistotou umí být i pro druhé.

5) Hravý milenec s velkou fantazií

Pokud máte strach, že je Panna nudným a přízemním milencem, jste na velkém omylu. Panna ve vás zapálí takovou vášeň, že nebudete vědět, kde se ve vás všechny ty nesplněné erotické touhy vzaly. Nezoufejte! S Pannou zažijete věci, o kterých se vám dřív ani nesnilo. Čekají vás lákavé erotické hry, překvapení v podobě hraček a sexuální napětí, kterým vás bude Panna držet dlouze na vlnách rozkoše a slasti.

6) Za Pannu se nikdy nebudete stydět

Na první pohled můžete Pannu poznat už z dálky. Toto znamení je vždy perfektně sladěné a upravené. Nemusí mít na sobě značkové oblečení, poslední výstřelky módy nebo nový trendy účes, a přesto vypadá naprosto skvěle. Často budete mít chuť zazářit v blízkosti Panny a možná vás bude motivovat k tomu, abyste byli i vy lepší a hezčí. Zároveň se Panna umí skvěle chovat mezi lidmi, ve společnosti bývá středem zájmu a nikdy se za ni nebudete muset stydět.

7) Workoholik a pečlivý zaměstnanec

Co se týče práce, studia a kariérního postupu, bývá Panna nedoceněná. Přes všechny vědomosti, dovednosti a také zkušenosti si málokdy řekne o vlastní povýšení nebo zvýšení platu. Panna je však velmi pečlivým zaměstnancem a také studentem, veškerou práci odvede naprosto precizně. Občas může mít Panna problémy s přepracováním, je totiž pravdou, že chce mít vždy všechno dokonalé.

Máte ve svém okolí Pannu? Pyšní se také těmito vlastnostmi?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook