Geloren - kloubní výživa pro psy

7 kreativních nápadů do vašeho bydlení

1.6.2016
Foto: pinterest.com

Nemusíte být extra zruční kutilové, abyste si zvládli vyrobit krásné dekorace. Přinášíme vám zajímavou inspiraci na vychytávky, které zvládne vyrobit úplně každý. Zkuste si ušít opalovací deku, vyrobte držák na mobil nebo použijte starý žebřík jako věšák na oblečení.

1) Vyrobte si vázy na jarní a letní vazby květin. Stačí použít barevnou izolepu nebo washi pásky, kterými ozdobíte sklenice a láhve. Vyberte si pastelové barvy, které vaše bydlení krásně prozáří.

2) K ušití opalovací deky, která vypadá jako taška, vám stačí ručník, látka a vatelín. Nejdříve si naměřte látku, a to podle velikosti ručníku. Poté přidejte látku na polštář a ten vycpěte vatelínem. Nakonec už k sobě jen látku a ručník přišijte, dodělejte ucha kabelky a můžete vyrazit třeba na koupaliště.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

3) Váš byt nebo dům příjemně oživí i vlastnoručně vyrobený dekorační nápis. Na dřevěnou desku si nejdříve předkreslete nápis, poté přibijte hřebíčky a ty obtáhněte barevnou bavlnkou. Takový obraz může skvěle posloužit i jako dárek.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

4) Také věčně řešíte krátkou šňůru od nabíječky na mobil? Ušijte si pomocníka, který vám nabíjení telefonu ulehčí. Do kapsy na sovičce dáte telefon a kapsičku ve tvaru sovy pověsíte na nabíječku. Jednoduché a praktické!

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

5) Ušít si můžete i jednoduchou záložku do knihy. Stačí, když vystřihnete oblíbený tvar z látky. Velice dobře vypadá například kočka a ryba, ale zvolit si můžete prakticky cokoliv. Poté vystřižené kousky látky obšijte a spojte mašlí. A jednoduchá, ale krásná a praktická záložka je na světě!

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

6) Krásný svícen si vytvoříte i z obyčejného papíru. Vyřežte do papíru lámacím nožem (nebo vystřihejte) různé tvary a poté papír složte do válce. Ten slepte a použijte na sklenici se svíčkou. Jakmile se setmí, vyřezané tvary díky svíčce nádherně vyniknou.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

7) A pokud máte doma starý žebřík, můžete z něj vyrobit originální a praktický věšák nejen na šaty. Stačí, když jej obrousíte a natřete svou oblíbenou barvou. Poté ho přivrtáte ke zdi – a vskutku neotřelý věšák je na světě!.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Jak se vám tyto nápady na vylepšení bydlení líbí? Vyzkoušíte některý z nich?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook