Geloren - kloubní výživa pro psy

6 vlastností, kterými se pyšní Ryby

20.1.2017
Foto: 123rf.com

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Pyšní se vlastnostmi, které z nich dělají velmi dobré kamarády a také milující partnery. Pro svůj spokojený život potřebují rodinu, zázemí a jistoty v podobě zajímavého a dobře placeného zaměstnání. Dalo by se říct, že když jsou Ryby spokojené, budou spokojeni i všichni okolo.

1) Citlivý posluchač a vnímavý partner

Člověk narozený ve znamení Ryb je výborným posluchačem, můžete se mu s čímkoliv svěřit a buďte si jistí, že se vám vždy pokusí poradit. Ryby jsou velmi vnímavé, mnohdy mají silnou osobní zkušenost, a tak se dokážou vcítit do vašeho problému a společně s vámi najít to nejlepší řešení.

2) Vytrvalost je dovede k cíli

Jako jedno z mála znamení se pyšní vytrvalostí. Ať už si umanou a vymyslí jakkoliv těžký a náročný úkol, vždy dojdou ke zdárnému konci. Občas se může stát, že po cestě zabloudí, ztratí se nebo jejich cesta bude trvat déle, ale oni vytrvají a nakonec zvládnou všechno, co musí, a především to, co opravdu chtějí.

3) Zodpovědné a spolehlivé povahy

Ryby se pyšní obrovskou mírou zodpovědnosti a nechybí jim ani spolehlivost. Díky tomu jsou opravdu příjemným společníkem a žádaným partnerem. Slovo Ryb má velkou váhu a jen ve zcela výjimečných případech se stane, že zalžou. Milují pravdu, spravedlnost a stav, kdy je všechno v pořádku – tedy podle takového pořádku, jak si oni sami představují.

4) Ryby jsou přátelské a milují rodinné akce

Často si Ryby přejí zapadat do nějaké party, mít hodně přátel nebo velkou rodinu. A většinou se jim toto přání vyplní. Ryby umí vymyslet velké množství rodinných aktivit, a potěšit tak své blízké, kamarády a hlavně také děti, se kterými si obzvlášť rozumí.

5) Kreativní a intuitivní povaha

Možná se to nezdá, ale Ryby patří mezi jedno z nejkreativnějších znamení zvěrokruhu. Mezi slavnými Rybami byste našli velké množství umělců a také spisovatelů. Lidé ve znamení Ryb milují knihy, rádi se vzdělávají a mnohdy vymýšlí opravdu originální pracovní, výtvarné a také technické postupy. Nebojí se manuální práce a jsou velmi šikovnými kutily.

6) Velká citlivost, která není vždy na škodu

I když se vám občas může zdát, že Ryby jsou uplakané znamení, jejich citlivost není vždy na škodu. Díky své citlivosti mají romantickou duši, dokážou vykouzlit opravdu úžasnou atmosféru a svého partnera nebo rodinu překvapit spontánní akcí. Ryby jsou také velmi vnímavé v sexu, svému protějšku se věnují opravdu na maximum. Těšte se na dlouhou předehru a něžné milování, ale když si řeknete, můžete si užít klidně i noc plnou vášně a žhavého dobrodružství.

Máte ve své blízkosti Rybu?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook