Geloren - kloubní výživa pro psy

5 věcí, díky kterým si zamilujete podzim

23.10.2017
Foto: 123rf.com

Každé období má své plusy i mínusy. V zimě můžeme stavět sněhuláky a lyžovat, na jaře vše krásně rozkvétá a hraje barvami, v létě si můžeme užívat koupání v bazénu. I podzim má spoustu svých krás, některé ale musíte teprve objevit. Které to jsou?

Teplá deka, čaj a knížka

Asi to nejpříjemnější, co můžete na podzim dělat, je zalézt si pod teplou deku, vzít si oblíbené sušenky, knížku a horký čaj nebo čokoládu a užívat si teplo a příjemný klid. Také je to pro vás ten nejlepší relax? Na podzim nemusíte mít při příjemném lenošení ani výčitky. Kdo by se přece před zimou neschoval?

Procházky v přírodě

Červená, žlutá, zelená, hnědá, okrová… Na podzim nám zkrátka mohou až oči přecházet z barevného koncertu, který můžeme vidět pokaždé, když se půjdeme procházet na pole, louku nebo do lesa. Milujete procházky? Pak vezměte přítele, pejska nebo kamarádku a vytáhněte je na příjemné odpoledne do přírody, které můžete zakončit třeba na dobré kávě ve své oblíbené kavárně.

 Posezení s kamarádkou

Po náročné práci nebo při sychravém dni vám určitě vykouzlí úsměv na tváři schůzka s kamarádkou u šálku horké čokolády, kávy nebo dobrého sypaného čaje. Přidat k tomu můžete třeba svůj oblíbený dortík. Za sklem kavárny si můžete společně užívat teplo a vůni všech dobrot, které zde vyrábějí, vychutnávat si klid a příjemné popovídání s milou osobou.

 Skvělé jídlo

Milujete jídlo? Pak se těšte na podzim! Hříbky, švestky, dýně, řepa, jablíčka nebo hrušky, toto přírodní bohatství nám dává nespočet možností na různé recepty, které můžeme uvařit či upéct pro svoji rodinu nebo přátele. Můžete si také najít nový recept, který jste ještě nezkoušely, uspořádat hostinu, a vytvořit si tak nový zvyk, který budete podzim co podzim opakovat.

 Nový kabát. Nebo svetr. Nebo obojí.

Užíváte si módu? Pak určitě oceníte obchody přeplněné svetry, kabátky nebo dalšími módními kousky, které vás na podzim ozdobí. Musíte přece být v teple a zároveň vypadat stylově, no ne? Pak si určitě zasloužíte nový teploučký svetr nebo kvalitní kabátek, který vás před chladem ochrání. Slušet vám určitě budou také nová čepice nebo kozačky.

Co milujete na podzimu vy?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook