Geloren - kloubní výživa pro psy

5 ranních rituálů úspěšných žen

1.11.2017
Foto: 123rf.com

Že je ráno a brzké vstávání oblíbenou částí dne, vám potvrdí jen málo lidí. Opravdu úspěšné ženy, které mají svůj život dobře zorganizovaný, vám však mohou být inspirací, jak mít den produktivnější, stihnout více věcí a mít u toho dokonce i více energie. Přečtěte si jejich tajné tipy na to, jak si vytvořit krásné ráno, na které se už ode dneška začnete těšit.

 Chystejte a plánujte večer

Každý večer si v klidu srovnejte myšlenky nebo napište do diáře, co chcete a potřebujete další den stihnout. Dobře si celý den naplánujte a ještě večer si připravte vše důležité k tomu, aby vám následující den nic nechybělo. Kabelku, dokumenty, důležité podklady, věci pro děti. Myslete na vše a ráno už vás nikdy nepotká zbytečná honička.

Meditujte

Je pro vás ráno hektické a nepříjemné? Pak můžete hned po probuzení meditovat. Správná desetiminutová meditace vám může dodat síly pro celý den. Po probuzení nezapínejte světlo. Jen si sedněte na sedačku nebo do křesla, zkrátka vstaňte z postele a sedněte si na jiné místo, zavřete oči a snažte se nemyslet zatím na žádné povinnosti, které vás čekají. Nechte své myšlenky volně poletovat vzduchem. Uvidíte, že ranní chvilka pro sebe vám prospěje.

Pijte

Organismus je po celé noci dehydratovaný a je důležité mu doplnit tekutiny. Sklenice čisté vody, kterou vypijete ještě před snídaní, bude to nejlepší, co mu budete moci dopřát. Do vody můžete přidat i pár kapek citronové šťávy, která nastartuje váš metabolismus. Pitný režim pak dodržujte i přes den, předejdete bolestem hlavy nebo únavě.

Budíček

Víte, proč jsou úspěšné ženy tak úspěšné? Stíhají toho zkrátka více. To znamená, že vstávají brzy. Ideální dobou pro vstávání je 5:00 – 5:30. Všude okolo je ještě ticho, domov spí a vy si můžete užít klidnou sprchu nebo snídani. Aby se vám lépe vstávalo, nachystejte si k posteli teplý župan a pantofle. Je dokázáno, že lidé, kteří vsávají brzy, jsou šťastnější, veselejší a samozřejmě toho stihnou mnohem více. Chcete mezi nimi být i vy? Naučte se vstávat dříve.

Nikdy nezapomeňte snídat

Ochuzuje vás ranní shon o snídani? Pak se to už nikdy nesmí stát! Snídaně dělá den a bez ní byste určitě neměly vycházet z domu. Díky živinám se vám už od rána do žil dostává nová energie, bez které byste byly unavené a malátné. Pokud tedy ráno nestíháte, nařiďte si budík o 15 minut dříve. Vaše zdraví vám poděkuje.

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook