Geloren - kloubní výživa pro psy

5 osob, se kterými se v létě nechcete setkat

11.8.2017
Foto:  Jimmy Joe Ball

Letní období je tak trochu obdobím pravdy, kdy naše nedostatky a těla neschováme jen tak pod dlouhý zimní kabát. V horkých dnech se setkáme s mnoha lidmi a naše smyslové orgány nám jasně potvrdí, že tohle bychom radši nezažily. Jaké osoby patří k těm nejhorším, co v létě můžete potkat?

Upocenec

V horkých dnech se logicky více potíme. Je potřeba, abychom toto vzali na vědomí a podle toho také dbali na svoji hygienu. Od věci nejsou ani deodoranty. Jenže problém je, že spousta lidí se strojí v horkých dnech stejně jako v těch chladnějších. Tedy tričko nosí stejně dlouhou dobu. Jenže potíž je v tom, že mnohdy tričko ze včera kvůli zápachu evidentně nezvládne dnešní den, natož další. Řada z nás si vybaví i cestování hromadnou dopravou a lidi, ze kterých teče vlastní šťáva jak po čerstvě rozkrojeném citrónu. Ano, tento pohled a „vůně“ opravdu nepatří mezi pěkné zážitky ze dne.

Chlupatec

Chlupy jsou přirozenou součástí lidského těla, ale žijeme v 21. století a není tedy vždy zapotřebí, aby koukaly z každého zákoutí našeho těla. Je tedy dobré v určitých partiích chlupy na léto určitě shodit či zkrátit. Není pěkný pohled na chlapy, když jim z tílka nebo nedej bože z plavek vykukuje černá drátěnka. Chlupatec tedy rozhodně nepatří mezi ty, které chceme v létě obdivovat.

Pupkáč

S věkem většinou přichází i kila navíc. Máme se dobře, věnujeme se sedavému zaměstnání a prostě milujeme jídlo. Není to nic proti ničemu, pokud s tím dovedeme rozumně naložit. Jenže problém je, když už člověk vypadá, jako kdyby před sebou valil sud – jen s tím rozdílem, že mu přirostl k břichu. Takovéto muže především staršího věku určitě svlečené vidět nechceme.

Pobřežní hlídka

Zajisté toto znají všichni. Takové ty shluky mužů nebo důchodců, co tráví na koupališti celé dny. Člověk okolo nich projde a jejich oči jsou jako rentgen. Otáčí se přesně tam, kam jdeme. Někdy k tomu přijde ještě nějaká hlasitá narážka na vaši osobu. Ať jste hubené či baculatější určitě pobřežní hlídce neutečete. Na každém koupališti totiž mají svoji jednotku a jejich dohledu se prostě nedá vyhnout.

Méně je někdy více

Toto platí především v odhalování. Někteří jedinci často nepříliš vhodně zvolí svůj outfit vzhledem ke své postavě. Na svět tak vykukují věci, které by měly zůstat v utajení. Jedná se především o příliš malou velikost oblečení. Například malá velikost kalhot nám utvoří tzv. kasičku a už jsme terčem pozornosti. Nehledě na to, že jedinec díky tomu vypadá jako panáček michelin. Takoví lidé se stanou živým terčem posměchu a jejich části těl či celé postavy putují po sociálních sítích jako předmět výsměchu.

Kde nejčastěji narážíte na takovéto lidi?

Jana Holoubková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook