Geloren - kloubní výživa pro psy

5 nejvýraznějších beauty trendů roku 2017! Víte, které to jsou?

13.8.2017
Foto: pixabay.com/cs

Rok co rok vizážisté bedlivě vybírají ty nejzajímavější beauty looky, které přenesou z přehlídkového mola rovnou do ulic. Víte, které vyhrály pro letošní rok?

Nemusíte si hned barvit obočí zelenou barvou nebo malovat po nose modré pihy. Ačkoliv jsou kreace z přehlídek někdy přehnané a pro každodenní nošení nevhodné, čas od času se setkáme s líčením, které nás inspiruje ke změně naší obvyklé rutiny.

Jistě také víte, že každá historická dekáda se vyznačuje určitým stylem – ve 30. letech minulého století to bylo například zcela vytrhané obočí, zvýrazněné tužkou do co nejtenčího obloučku. V letech 80. to byly pro změnu barvičky, které převzaly nadvládu nad houfem křepčících teenagerů.

Kdo ví, jak se na letošní trendy budeme v budoucnu dívat my, ale jsme si jistí, že mnoha z vás dodají šmrnc a odvahu být jednoduše šik!

TOP 5 beauty trendů letošní sezony přichází!

Trend 1: Výrazné obočí

Příroda se k vám zachovala macešsky a nadělila vám tenké a nevýrazné obočí? Nic, co by nespravila trocha barvy, kartáčku a gelu! Nezapomínejte ale na správnou volbu odstínu. Pokud jsou vaše vlasy světlejší, sáhněte po méně výrazných odstínech než v případě, kdy máte vlasy tmavé. Také nezapomínejte na barevný tón – některé barvy jsou příliš teplé a nebudete se v nich cítit dobře.

Pro preciznější nanesení produktu na obočí použijte tužku či zkosený štěteček. Nakonec aplikujte gelový produkt na obočí, který může přirozeně doplnit mezery mezi jednotlivými tahy a obočí dokonale zafixuje.

Trend 2: Zářivá pleť

Zářivá pleť nám rozhodně dodává mnohem mladistvější a zdravější vzhled než pleť matná. Jak si ovšem poradit, pokud se na vás váš životní styl stihl podepsat?

Na pleť aplikujte vyživující krém a sérum a nechte je zaschnout. Na tvář naneste projasňující bázi s nižším krytím. Vystačíte si ale také s obyčejným BB krémem. Nedokonalosti, jakými jsou například pupínky či kruhy pod očima, zamaskujte korektorem, jehož odstín může být o něco světlejší, než je odstín vašeho make-upu. Make-up na tváři zapudrujte, stačí ale pouze T-zóna, (kterou tvoří čelo, nos a brada).

Tvář můžete také vykonturovat bronzujícím pudrem či tyčinkou. Díky tomu bude následné projasnění pleti mnohem viditelnější. Na tváře naneste přirozený odstín tvářenky. Nakonec na tvář naneste rozjasňovač (a nebojte se trochu přitlačit).

Trend 3: Metalické odstíny

Začalo to holografickými motivy v průběhu minulého roku. V letošním roce si lesku ještě užijeme, protože letos mají co říci odstíny drahých kovů.

Na rty naneste tekutou rtěnku v tělové barvě (případně v odstínu, který napodobuje barvu vašich rtů). Sáhněte po své oblíbené tvářence, v tomto případě doporučujeme ty s drobnými třpytkami a odlesky. Naneste trochu na prst a přetřete rty.

Pokud tyto odstíny aplikujete do středu rtů, budou vaše rty vypadat i opticky větší.

Trend 4: Výrazné rty

Pokud se chystáte na večírek a nechce se vám příliš vymýšlet složitý make-up, tmavé rty váš problém hravě vyřeší.

Na rty aplikujte tekutou či klasickou rtěnku v tmavším odstínu – kreativitě se meze nekladou. V módě jsou barvy jako červená, fialová či černá. Před aplikací však rty nezapomeňte vykonturovat tužkou na rty. Díky tomu se nebude rtěnka rozpíjet do vrásek kolem rtů a rty budou mít upravenější tvar.

Trend 5: Zlatá 80.

Již v úvodu jsme zmínili, že léta 80. přála barvám. Nejinak tomu bude i v tomto případě, kdy si pohrajete s tvářenkou a očními stíny.

Na štětec naneste jasně růžový stín a aplikujte jej od lícní kosti až po spánky. Pokud si přejete bláznivější variantu tohoto looku, na oči naneste jasně růžový či kontrastní odstín stínů, které spojíte ve venkovním ohybu oka spolu s tvářenkou.

A co vy? Který trend se vám líbí nejvíce?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook