Geloren - kloubní výživa pro psy

4 knižní bestsellery, které stojí za přečtení

14.11.2017
Foto: pixabay.com

Mezi bestsellery se řadí knihy, které zaujmou velké množství čtenářů a mnozí z nich na jejich vydání netrpělivě čekají. Mezi takové knihy patří právě čtyři kousky, které vám dnes představíme. Rozhodně je jen tak neodložíte! Ponořte se do dramatických a napínavých příběhů, které prožijete spolu s hlavními hrdiny. Užijte si podzim v teple a klidu domova, s horkým čajem a některou z následujících knih.

1) Poslední výročí – Liane Moriarty

Příběh, který může zažít každá z nás. Sophie je sice věčná optimistka, ale brzy jí bude čtyřicet a její biologické hodiny začínají tikat velmi hlasitě. Po rozchodu s Thomasem stále přemýšlí, jestli to byla dobrá volba a jestli neměla s tímto hodným mužem zůstat a založit rodinu. Život se Sophii obrátí naruby, když ji Thomasova prateta uvede do závěti a odkáže jí něco, co opravdu nikdo nečeká. U knihy se pobavíte, zasmějete a budete ji číst jedním dechem. Čeká vás napínavý příběh o záhadě na tajuplném ostrově a odhalení dávného tajemství, které vás zaručeně překvapí.

2) Láska v prachu hvězd – Krystal Sutherland

Romanticky laděný příběh, který však není typickým melodramatem, vypráví o Henrym, který se v životě s láskou zatím nesetkal. Přesto na ni věří a doufá, že ta velká a pravá láska na něj někde čeká. Ve škole se však objeví Grace, která moc krásy nepobrala, je neupravená, v chlapeckém oblečení, a navíc chodí o holi. Tato tajemná dívka se zvláštní minulostí však do Henryho života nečekaně zasáhne. Nejdříve se může zdát, že mu zboří všechny ideály a představy o lásce, ale možná mu ukáže, jak umí být mezilidské vztahy složité. Těšte se na nepředvídatelný konec, a i když budete oběma držet palce, všechno možná dopadne jinak.

3) Hora mezi námi – Charles Martin

Kniha Hora mezi námi, která inspirovala k natočení filmu, vás zavede na letiště, ze kterého odlétá novinářka Ashley, na kterou čeká snoubenec a chirurg Ben, očekávaný pacienty. Tito dva lidé se vidí poprvé v životě a navzdory nepříznivému počasí se rozhodnou cestovat domů. Letadlo však havaruje a oni musí v nepříznivých podmínkách přežít. Nastává opravdu dramatický boj o život. Těšit se můžete na dobrodružství, mrazivou pustinu a extrémní podmínky, ve kterých si člověk uvědomí, co je a není v životě důležité. Kniha je dojemná, romantická a zanechá ve vás spoustu pocitů ještě dlouhou dobu po přečtení.

4) Snaž se nedýchat – Holly Seddon

Amy zmizela, když jí bylo patnáct let. Po cestě ze školy se ztratila a byla nalezena až o tři dny později v bezvědomí. Nikdy nikdo nenašel pachatele, i když se její obličej objevil ve všech zprávách a novinách. Ještě o patnáct let později Amy stále leží v bezvědomí a objeví se u ní reportérka Alex. Ta vzpomíná na Amyin příběh, kromě usilování o slávu, kterou by si tím ráda získala, ji napadne vypátrat pachatele, a tak se na vlastní pěst pouští do hledání. Celý příbběh přečtete jedním dechem a užijete si napětí, které vám nedovolí knihu odložit.

Četli jste některou z těchto knih? A jak se vám líbila?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook