Geloren - kloubní výživa pro psy

15 signálů, že vás partner možná podvádí

8.10.2016
Foto: 123rf.com

Jsme-li zamilované, leckdy můžeme přehlédnout jasná varování, že to s námi náš partner nemyslí tak vážně. Jak to ale poznat, když jste si doteď myslela, že je vše zalité sluncem a váš partner by vám nikdy nezahnul? Tady máte 15 tipů, které vás k odhalení pravdy možná dovedou!

 1.  Začal o sebe váš partner nějak přehnaně dbát? Pořídil si nový parfém, hodně přemýšlí, co si na sebe obleče nebo často navštěvuje kadeřníka? Pak si dejte pozor, jestli to dělá opravdu jen kvůli sobě nebo vám.
 2.  Pokud váš partner často jezdí na nákupy nového oblečení, když se předtím spolehl pouze na dvoje džíny a tři nejoblíbenější trička, pak tady něco nehraje.
 3.  Zamotává se partner do vlastní sítě? Při otázce, kde byl, mlží a vymýšlí si odpovědi nebo vám na stejnou otázku odpoví dvěma různými scénáři? Zbystřete.
 4.  Brát si telefon s sebou na záchod, do koupelny nebo kuchyně je samo o sobě podezřelé. Pokud navíc večer v posteli vidíte, že mu neustále svítí displej mobilu u obličeje, pak si asi nebude psát jen s přáteli.
 5.  Začal váš partner omlouvat chování svých kamarádů, kteří podvádí své ženy nebo partnerky, i když měl předtím k tomuto chování opačný postoj? Možná, že si připravuje půdu pro své úlety.
 6.  Nervozita by se u vás doma dala krájet? Vidíte, že je partner nesvůj a dělá gesta, která u něj nejsou zvyklá? Proč asi?
 7.  Pokud vašeho partnera vytočí i maličkost, kterou jste spletla nebo udělala špatně, a začne být zlý a hledat na vás chyby, je možné, že nemá úplně čisté svědomí.
 8.  Jestliže vám to doma neklape v posteli, partner se k vám už nemá nebo odmítá něžnosti, možná v tom bude někdo další.
 9.  Že se váš partner v práci nebo venku zdržuje stále déle je jasný signál, že je něco špatně. Pokud dostal v práci naloženo více činností, pak se dá vše pochopit, ale pokud ne…
 10.  Pokud cítíte, že se něco děje, zkuste si všímat i fyzických znamení. Sedačka auta v jiné poloze, stopy rtěnky nebo jiného parfému na oblečení či jinak barevné ženské vlasy dokáží mnohé napovědět.
 11.  Někdy je prostě ve vzduchu cítit, že se něco děje, i když jste žádný náznak nevěry nezaznamenala. Intuice vám občas napoví víc, než jakýkoli důkaz.
 12.  Zbystřete i v případě, že víte, že vás současný partner už v minulosti své partnerky podváděl nebo flirtoval s jiným ženami. Nikdo si nepřeje, aby se takové chování opakovalo i ve vašem vztahu, že?
 13.  Úplný trapas se stane, pokud vás partner osloví jménem jiné ženy. V takových chvílích má hodně co vysvětlovat.
 14.  Požaduje váš partner více volného času, který by chtěl trávit venku? Občas je potřeba dát si od sebe „oraz“, pokud se to však děje často, zjistěte, co za tím je.
 15.  Začal vám partner najednou kupovat víc drahých dárků? Zahrnuje vás drobnostmi se slovy, jak vás miluje? V případě, že je tomu tak, pak mu tleskáme, může se však také jednat o dárky z viny a černého svědomí.

Poznala jste někdy na partnerovi, že je vám nevěrný? Které signály vás k nevěře dovedly?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook