Geloren - kloubní výživa pro psy

14 znamení, podle kterých poznáte, že s vámi v budoucnosti muž počítá

17.7.2015
Foto: 123rf.com

Zajímalo by vás, jestli pro vašeho partnera nejste jen chvilková záležitost a počítá s vámi ve svém životě? Přečtěte si 14 znamení, která muži nevědomky dělají! Možná se ujistíte v tom, že právě on je ten pravý.

 1. Když mluví o svých plánech do budoucna, jste v nich zahrnuta. Ať už mluví o dovolené, na kterou by rád jel, nebo kde by chtěl bydlet za pět let, všude slyšíte také své jméno nebo slovíčko společně.
 2. Rád s vámi tráví čas doma a říká, že by si dokázal představit společné bydlení. Má u vás doma náhradní oblečení, kartáček i ručník.
 3. Když je s vámi, dělá svá životní rozhodnutí. Proč by je dělal s někým, s kým se chce jen vyspat? Pokud se vás ptá na radu, jak se rozhodnout, máte jasný signál, že vás do své budoucnosti zahrnuje.
 4. Jste očekávána na rodinné sešlosti. Ačkoli zatím nejste oficiálně jeho manželka, jeho rodina vás zve na veškeré rodinné oslavy, kam vás přítel rád vezme a doprovodí. Berte to jako důkaz, že jste jeho rodinu nezklamala.
 5. Mluví ne o „svých“, ale o „našich dětech“. Nezáleží na tom, jak je věta dokončená, vy můžete přestat poslouchat už po těchto slovech. To důležité jste totiž už slyšela.
 6. Zůstává v kontaktu s vaší rodinou. Proč by se jinak muž sám vrhal do „jámy lvové“?
 7. Respektuje to, co se vám nelíbí, a snaží se napravit své malé chyby. Jednoho dne budete totiž bydlet spolu, a tak se snaží trochu pozměnit své návyky.
 8. Koupili jste si společného psa. Nebo dům. Obojí je společný závazek, který s vámi chce sdílet.
 9. Co je moje, je i tvoje. Takto přistupuje ke každé své věci a rád vám to říká. Z „jeho života“ se tak stává „život vás dvou“. Sdílením věcí se přece ztěžuje možnost rozchodu. Pokud se s vámi o vše dělí, můžete si být ale jistá, že rozchod si určitě nepřeje. Společný gauč tedy berte jako prsten.
 10. Stále se snaží vás něčím překvapovat. Ať už je to uvařená večeře, květiny nebo pozvání do kina, stále se snaží, abyste se s ním nenudila a aby se každý den dělo něco nového.
 11. Hledá řešení každého důležitého problému. Co je totiž problém oproti jeho lásce k vám?
 12. Rád vám připomíná hezké chvíle i místa, na kterých jste spolu byli. S větou „Pamatuješ si jak jsme byli…, tam to bylo krásné.“ můžete být naprosto spokojená.
 13. Říká, že se chce oženit. Je to sice možná neromantické z toho důvodu, že vás ochudí o překvapení, ale aspoň máte jistotu, že jednoho dne ten návrh určitě přijde.
 14. Chce, abyste dosahovala svých velkých i malých vysněných cílů, protože váš úspěch a radost bere jako své vlastní.

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

2 komentáře

 1. Anna

  18.7.2015 at 1:29

  Ano nebo ne

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook