Geloren - kloubní výživa pro psy

13 rad, jak se stát orální bohyní

23.9.2017
Foto: 123rf.com

Orální sex patří mezi nejoblíbenější praktiky, které dovedou váš protějšek k absolutní rozkoši. Víte, jak správně muže vzrušit, kterým partiím se věnovat a jak se stát absolutně nezapomenutelnou milenkou? Inspirujte se radami, které z vás udělají naprosto bohyni!

1) K orálním hrátkám používejte jazyk. Jazykem můžete partnera na penisu laskat velmi jemně, ale zároveň ho můžete vášnivě a dlouze lízat po celé délce, nevynechat ani varlata, popřípadě hráz a okolní intimní oblasti.

2) Vyzkoušejte zajímavý trik s chladem. Nasliňte partnerovi penis a jemně na něj foukejte. Můžete foukat malé kroužky po celém jeho povrchu. Nefoukejte však do otvoru v penisu, to by mohlo být nepříjemné a nebezpečné.

3) Zchlazení můžete vyzkoušet také s ledem. Stačí, když vezmete do úst kostku ledu a poté začnete jemně a pomalu penis olizovat. Můžete jej vložit i do úst a zkusit jej laskat přímo s ledovou kostkou.

4) Napadlo vás, že často při orálním sexu pohybujete hlavou jen klasicky nahoru a dolů? Vyzkoušejte tentokrát také horizontální pohyb. Jazyk rozkmitejte i do stran a nezapomeňte sát a cumlat, jako kdybyste olizovala to nejsladší a nejchutnější lízátko.

5) Dovolte svému protějšku, aby se při tom na vás díval. Ukažte mu pohledem, jak moc vás to baví a jak vás to vzrušuje. Pokud ke svému projevu přidáte slastné mručení a mlaskání, věřte, že muže dovedete až ke zbláznění.

6) Je váš partner vybaven větším penisem a máte problém, aby se vám vešel do pusy? Zapomeňte na otvírání pusy dokořán. Zkuste zajímavý trik, který vám odlehčí a partnerovi přinese nové a neobvyklé vzrušení. Zkuste uvolnit ústa hlavně vzadu. Oddalte od sebe čelisti a z úst udělejte tvar do O, jako kdybyste chtěli zpívat.

7) Těsně před vyvrcholením nikdy nepřestávejte s plynulými pohyby. Můžete je mírně zrychlit, přitlačit jazykem nebo rty na citlivá místa, jako jsou uzdička nebo žalud, a pohybujte rty po penisu rychleji a po délce pár centimetrů.

8) Nezapomínejte na všechny erotogenní zóny, jako jsou například podbřišek, vnitřní strana stehen, varlata, hráz, zadek a další místa, která vašeho partnera přivádí ke vzrušení. Varlatům věnujte zvláštní pozornost, můžete je lehce sát nebo také olizovat.

9) Příjemným místem ke dráždění je také špička penisu. Možná ani váš protějšek neví, jak je na toto místo citlivý. Ukažte mu rozkoš, kterou ještě nepoznal. Jazyk jemně položte na špičku žaludu, na dírku, na kterou ženy často zapomínají. A na tento bod mírně zatlačte a můžete zde jazykem jemně kroužit. Vaše partnerovi to bude velmi příjemné.

10) Pozornost věnujte také místu, které najdete mezi varlaty. Toto místo je plné nervových zakončení, a je tak velmi citlivé. Sjeďte k němu jazykem po celé délce penisu, až k jeho kořenu a jazykem jej jemně masírujte.

11) Zkuste si dát penis do pusy a těsně se k němu přisajte. Začněte přitom slastně mručet, jazyk se tak příjemně rozvibruje. Partnera tak dovedete velmi rychle k intenzivnímu a silnému orgasmu.

12) Nebojte se při orálním sexu dráždit ani místo, o kterém si myslíte, že je vám zapovězené. Zkuste jej opatrně dráždit přes hráz až ke konečníku a nebojte se nechat prst jemně a pomalu zajet i dovnitř. Zasuňte prst a palcem zároveň stiskněte hráz tak, abyste stimulovaly prostatu. Váš partner bude blahem bez sebe.

13) Při lízání používejte co největší plochu jazyka. Lízejte partnerův penis, jako byste lízaly zmrzlinu. Vyzkoušet můžete také jedlou sodu a mátu, která vám v ústech vytvoří zajímavou a syčící výbušnou kombinaci. Skvělým nápadem je nechat penis zajíždět pod jazyk, protože jazyk je zespodu velmi příjemný a měkký.

Máte další rady a tipy, jak partnera dovést k naprostému vzrušení?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook