Geloren - kloubní výživa pro psy

11 kosmetických rad a tipů pro krásu

23.1.2017
Foto: 123rf.com

Jak rychle a jednoduše zvětšit oči, jak si správně namalovat rty nebo jak se zbavit kruhů pod očima? Tyto a další otázky, které vás napadají mají konečně odpověď! Inspirujte se kosmetickými radami, které vám pomohou ke krásnému vzhledu už za okamžik. Nebojte se vypadat skvěle!

1) Velké oči vykouzlíte pomocí rozjasňovače. Stačí, když rozjasňovač aplikujete do vnitřních koutků očí a také pod spodní okraj obočí. Oči se vám tak opticky zvětší a navíc rozjasníte svůj pohled.

2) Kruhů pod očima se zbavíte syrovou bramborou. Bramboru oloupejte a nakrájejte na plátky, ty poté přiložte pod oči a nechte alespoň pět minut působit. Už za okamžik uvidíte příjemnou změnu.

3) Zapomeňte na nepřirozené namalované nebo tetované obočí. Obočí upravujte pouze trháním a  dbejte na to, ať jsou oba oblouky stejné. Myslete na to, že tvar a vzhled vašeho obočí tvoří 80 procent vašeho výrazu a vzhledu obličeje.

4) Naučte se líčit pod brýle. Stačí, když se nalíčíte jen o trošku výrazněji. Nepřehánějte to s make-upem ani se stíny. Vaše oči se pod sklíčky také opticky zvětší, pokud nakreslíte širší horní linku a poté tenčí linku podél spodních řas.

5) Zvolte správný make-up. Vždy byste měly vědět, zda máte suchou, mastnou nebo smíšenou pleť, a právě podle toho svůj make-up vybírat. Nanášejte jej prsty, a uvidíte, že mnohem lépe přilne k pokožce.

6) Pokud vás trápí akné, nebojte se použít korektor a s make-upem to nepřehánějte. Nechcete přece vypadat, jako byste na obličeji měla masku. Nejvhodnější je pro vás tekutý make-up nebo BB krém.

7) Zúžit své tváře můžete pomocí tvářenky. Naneste trochu tvářenky pod lícní kosti, budete překvapená výsledkem. Používejte vždy jemné a raději světlé nebo střední odstíny. Zapomeňte na tmavou nebo výrazně červenou tvářenku.

Další kouzlení s konturováním:

8) Díky líčení můžete zamaskovat i takový nedostatek, jako je velký nos. Stačí, když jej nalíčíte světlým make-upem u kořene a tmavším pak po obou stranách. Tím nos výrazně zúžíte a opticky zmenšíte.

9) Majitelky malých a úzkých rtů zpozorněte! Pokud chcete, aby vaše rty vypadaly plnější a zároveň smyslnější, použijte růžovou rtěnku. Vhodná je také barva šampaňského. Vyhněte se hlavně tmavým matným rtěnkám.

Jak zvětšit rty, se dozvíte zde:

10) Pokud chcete, aby vaše kůže na obličeji, ale také na těle byla opravdu jemná, přidejte do své koupele hrnek šlehačky, tři lžíce medu a čerstvé okvětní lístky. Po takové koupeli z vás bude zcela nový člověk.

11) A rada na závěr platí pro všechny, které trápí unavené a těžké nohy. Vyzkoušejte masáž octem. Nohy masírujte silně a ocet pořádně vmasírujte do pokožky. Již po chvilce se vám citelně uleví. Ocet zmírňuje bolest a působí jako prevence proti křečovým žilám.

Máte další rady a tipy, jak vypadat a cítit se krásně?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook