Geloren - kloubní výživa pro psy

10 způsobů, jak projevit lásku

18.11.2017
Foto: 123rf.com

Láska je něco nepopsatelného, a proto nám často nestačí slova, když se chceme svému protějšku vyznat ze svých citů. Někteří lidé se stydí říct nahlas, co cítí, a pro jiné jsou vyznání a slova typu „miluji tě“ příliš málo. Inspirujte se dalšími tipy, jak můžete projevit svou lásku.

1) Pozitivní nálada dělá opravdu hodně. Všimněte si, že pokud svého partnera dokážete rozesmát a často se usmíváte, usmívá se i on. Štěstí je nakažlivé a svým pozitivním postojem ukazujete, že je vám s ním opravdu skvěle.

2) Každý potřebuje někdy pochválit. Nešetřete chválou a naučte se svému partnerovi dát najevo zájem a také obdiv. Nic však nepřehánějte a komplimenty využijte k projevu své náklonnosti tehdy, když jsou na místě.

3) Pokud má váš protějšek náročnou a těžkou práci, projevte mu svou lásku tím, že se o něj budete starat. Překvapte jej občas tím, že za něj například posekáte trávník nebo uděláte jinou práci, na kterou on už nemá čas. Stejně tak může on překvapit vás.

4) Pečujte o sebe, a dejte tak svému partnerovi najevo, že vám na něm opravdu záleží a že se mu chcete líbit. Zapomeňte na vytahané tepláky nebo děravé tričko a i doma se oblékejte tak, abyste se líbila.

5) Užívejte si společný intimní život. Není nic lepšího než uspokojená partnerka, která si společné milování a také erotické hrátky dokáže užít naplno. Ať už strávíte den v posteli nebo si užijete rychlovku, vždy si jeden druhého vychutnávejte.

6) Potěšte svého partnera neobvyklým dárkem. Ať už je to něco, co sbírá, nebo těžce sehnatelný výtisk jeho oblíbené knihy. Dejte si na dárku záležet a ukažte, že partnera vnímáte, nasloucháte mu a dobře jej znáte.

7) Nebojte se svého partnera šokovat. Ať už novým účesem, který se mu však bude líbit, nebo třeba pozváním na rande nebo milostné dobrodružství. Udělejte něco, co od vás protějšek nečeká, a rozbijte stereotyp.

8) Poslouchejte jej. Není nic horšího, než když se při jeho povídání díváte na televizi nebo třeba do mobilu. Když na vás partner mluví, celou svou pozornost věnujte jen jemu. Ukažte mu, že se mu dáváte celá.

9) Poděkujte. Nemusíte děkovat za všechno, ale občas svému partnerovi poděkujte, že vám třeba pomohl uklidit nebo že vás podpořil při změně zaměstnání nebo vám pomohl vyřešit jiný problém. Sdílejte s partnerem to dobré, ale i to zlé. Budete si blíž.

10) Každý den svého partnera obejměte, polibte ho na tvář nebo na ústa, když odchází, polibte jej zezadu na krk, když dělá práci na počítači nebo se k němu něžně přitulte, když vaří večeři. Nezapomínejte na něžnosti a dejte druhému lásku najevo beze slov.

Jak vyznáváte lásku vy?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook