Geloren - kloubní výživa pro psy

10 věcí, které musíte zažít s mužem

18.5.2016
Foto: 123rf.com

Máte svůj seznam věcí, které musíte zvládnout dřív, než bude pozdě? Ne? Tak rychle do toho! Díky takovému seznamu se můžete každý den na něco těšit a postupně si tak plnit všechny své sny. Podívejte se s námi také na 10 věcí, které musíte zažít s mužem. Tyhle aktivity vám kamarádka, máma nebo parta přátel rozhodně nenahradí!

1) Vyzkoušejte sex na neobvyklých místech

Nebojte se žít svůj život naplno. Vyzkoušejte takový sex, jaký vídáte ve svém oblíbeném filmu. Dopřejte si milování na pláži, v moři, ve sprše nebo třeba ve výtahu. Při vzpomínce na tyto zážitky se vám i po letech objeví na rtech šibalský úsměv.

2) Zatančete si spolu v dešti

Není nic tak vzrušujícího jako tanec v dešti. Užijte si studené kapky vody a dvě těla, která se k sobě tisknou. Této romantice a zároveň smyslnosti už bude chybět jen hudba. Klidně si společně zanotujte. Věřte, že na tento vzrušující zážitek nikdy nezapomenete.

3) Celý den zůstaňte v posteli

Udělejte si s partnerem společné volno a to si užijte v posteli. Vezměte si do postele jídlo, pití, spoustu filmů, knížky a klidně také erotické hračky. Jeden den můžete vypustit všechno ostatní a užít si jen jeden druhého.

4) Jeďte spolu k moři

Ideální dovolená by byla třeba Karibik nebo Kanárské ostrovy, ale pokud se vydáte společně do Itálie nebo do Chorvatska, ani tato dovolená nemusí být marná. Užijte si společné volno, prosluněnou pláž, moře a hlavně pohodu a relaxaci. Z takové dovolené můžete čerpat energii dlouhou dobu poté.

5) Naučte se společnému orgasmu

Máte problém s dosažením orgasmu? Zkuste svůj protějšek správné vést, ukázat mu, co se vám líbí a navzájem prozkoumat své touhy a přání. Nechte se dráždit, vyzkoušejte nové polohy a nebojte se ani vzájemné masturbace. Společný orgasmus vás nadchne.

6) Povídejte si celou noc

Nejdůležitější ve vztahu je komunikace. Udělejte si hezký večer, dejte si dobrou večeři, zapalte si svíčky a klidně se i pomilujte. A potom si místo spánku zkuste povídat. O svém životě, o zážitcích, o svých názorech. Svěřte se svému partnerovi a najděte další společná témata, která vás sblíží.

7) Pište si erotické esemesky

Vyfoťte se v sexy erotické košilce a pošlete svému protějšku lákavou esemesku, že se těšíte na večer. Navnaďte svého partnera na příjemné chvilky a nechte ho toužit a představovat si, co jej čeká. Klidně jej svádějte erotickými zprávami a dejte mu tím najevo, jak moc po něm toužíte.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

8) Dopřejte si adrenalinový zážitek

Chtěla jste někdy udělat něco šíleného? Darujte si navzájem adrenalinový zážitek a prožijte jej spolu. Je jedno, jestli zvolíte školu smyku, skok padákem nebo kurz potápění. Adrenalin vás příjemně sblíží, královsky se pobavíte a navíc budete mít zase něco společného.

9) Svádějte se nečekaně

Pokud váš partner pracuje doma a má hodně práce, co takhle vplížit se do jeho pracovny a sednout si mu nahá na klín? Nebo mu přineste oběd do kanceláře v kabátě, pod kterým nebudete oblečená. Vrhněte se na něj v autě cestou z večerního nákupu. Svádění by mělo být vášnivé a taky nečekané. Jen tak prožijete maximální rozkoš.

10) Uchovejte si vzpomínky

Udělejte si společné fotky, vytvořte si album svých zážitků nebo natočte video, které je přístupné třeba jen po desáté hodině večer. Uchovejte si tyto vzpomínky, abyste se k nim mohli vrátit a znovu si vychutnat ty silné pocity a emoce.

Napadá vás ještě něco, co musíte zažít s mužem? Co nejzajímavějšího jste už zažila?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook