Geloren - kloubní výživa pro psy

10 triků pro krásu dle celebrit, které byste měla znát

24.9.2017
Foto: pixabay.com

Přemýšlíte, jak své líčení posunout o level výš nebo zkrátka jen hledáte způsoby, jak přestat bojovat se svou každodenní rutinou? Ať už patříte do kterékoliv skupiny, rozhodně by vám nemělo ujít těchto 10 triků!

Občas se stane, že vám přijde důležitá schůzka do dne, kdy jste neměla v plánu vystrčit nos z domu. Případně vás pravidelně trápí špatný střih vlasů, nemožnost odlíčit příliš dobře držící řasenku, nebo byste se už konečně chtěla naučit, jak vykouzlit dokonalé kočičí oči.

Ačkoliv by se některé úkoly zdály být neřešitelné, existuje několik velmi dobrých tipů, které vám v mžiku usnadní život více, než byste očekávala.

Které to jsou a proč se vyplatí je znát?

Přinášíme vám 10 triků pro krásu od předních maskérů a kadeřníků celebrit a filmových hvězd!

Linka jedním tahem

Nemáte příliš času a nechcete řešit zdlouhavé malování očních linek, když váš ctitel čeká u domovních dveří? Pak je tu snadná pomoc – naneste oční linku na horní oční víčko a na moment zavřete oči. Linka se vám tak obtiskne i na spodní část oka.

Dokonalý střih vlnitých vlasů

Máte opravdu vlnité vlasy a je pro vás téměř nemožné dosáhnout jejich dokonalého střihu? Pak vaše nejdůležitější zásada číslo jedna zní – vlasy stříhejte vždy, když jsou suché. Mokré vlasy mají tendenci se natáhnout, takže kadeřnice mnohem častěji vlasy zkrátí více, než by bylo potřeba. A pak vám nezbude nic jiného než vydržet pár týdnů chodit jako pudlík.

Příliš odolná řasenka

Občas se stane, že odlíčit opravdu dobře držící řasenku je naprostým hororem. Ušetřete si mnoho trápení tím, že vatový tampon s produktem na odlíčení očí přidržte několik vteřin na oku a pak jednoduše setřete.

Perfektní obočí

Následující tip změní váš život, pokud se také trápíte pokaždé, když přijde čas na vytrhávání obočí. Korektorem nebo tužkou v tělové barvě nabarvěte všechny přečnívající chloupky, abyste vtiskla vašemu obočí dokonalý tvar. Poté už jednoduše vytrhejte korektorem pokryté chloupky. Sbohem, nerovnoměrná obočí!

STOP roztřepeným vlasům

Trápíte se roztřepenými a trčícími vlasy po každém umytí? Jednoduchý trik kadeřníka zní – vždy své vlasy fénujte směrem dolů. Ideálně za pomoci kartáče. Vlasy pak budou hladké a krásně lesklé.

Jak na rudou rtěnku?

Dokonalou konturu rtů zvýrazněných rtěnkou vykouzlíte tak, že nalíčené rty obtáhnete korektorem, který celé dílo začistí a precizně ohraničí.

Precizní spodní linka

Pro podobně dokonalý efekt u spodní linky oka použijte korektor, který naneste přímo pod kořínky spodních řas.

Super kočka

Jak na ty zpropadené kočičí oči? Jednoduše – na oko nejprve vyznačte několik teček, kudy vaše dokonalá kočičí linka povede. Tyto body nakonec spojte čárami k sobě. Jednoduché!

Dva v jednom

Chcete něco velmi jednoduchého a stylového? Rty obtáhněte rtěnkou a posléze rtěnku naneste i na prsty. Produkt jemně vklepejte do tváří místo tvářenky. Tuto metodu však příliš nedoporučujeme u fialových, zelených či jiných nezvyklých odstínů rtěnek

Jiskra v oku

Chcete mít onu pověstnou jiskru v oku, která je mezi lidmi tolik žádaná? Pak vezměte rozjasňovač či jiný světlý stín (ideálně třpytivý), a naneste ho trochu do vnitřního koutku oka. Dokonalá tečka za dokonalým líčením.

A co vy? Jaký tip se vám líbí nejvíce?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook