Geloren - kloubní výživa pro psy

10 tipů pro krásu, které byste měla znát

1.10.2017
Foto: 123rf.com

Občas se stane, že s každodenním líčením trochu bojujeme, ať už je to proto, že se vám obtiskne řasenka na již hotové líčení, nebo nevíte, jak zbytečně nezanechávat otisky své rtěnky všude po světě. Přinášíme vám 10 tipů, které by měla znát každá žena!

Líčení je někdy hotová alchymie. Stačí málo a jinak perfektní make-up je rázem v troskách. Na vině může být nepozornost nebo spěch, případně vás někdo vyruší uprostřed práce. Nebo jste milovnicí klasických krémových rtěnek, které vám sice dodají punc glamouru, ale v reálném světě jsou více než nepraktické.

To, a ještě mnohem více jsou zkrátka věci, se kterými jako ženy musíme žít.

Anebo nemusíme?

Dokonalé řasy

Příroda vás neobdařila dokonale natočenými řasami? Nevadí. Vezměte kleštičky na řasy a nahřejte je fénem. Před samotným natáčením řas se ujistěte, že kleštičky nejsou příliš horké. Na řasy již nemusíte nanášet řasenku.

Když dojde tužka na oči

Když dojde vaše oblíbená tužka na oči, není třeba panikařit. Jediné, co musíte udělat, je sáhnout po tenkém zkoseném štětečku, kterým naberete barvu ze své řasenky. Díky tomuto triku vám linky také vydrží na oku mnohem déle.

Extra rychlá linka

Vážně spěcháte a nemáte čas na vytvoření opravdu precizní linky? Zároveň ale máte pocit, že nevypadáte jako člověk, když z bytu vyběhnete jen tak? Sáhněte po kleštičkách na řasy a očních linkách nebo řasence. Barvu naneste na část kleštiček, která se bude dotýkat horního víčka. Nyní natočte řasy jako obvykle, jen dejte pozor na správné umístění vrchní části kleštiček. Voilá – dokonalé řasy a linka jsou na světě!

Obtisknutá řasenka

S líčením končíte a najednou vidíte, že vaše dokonalé stíny zkazil nehezký obtisk řasenky. Případně jste si na horní víčko udělala čáru tužkou či linkou ve fixu. Co s tím? Oko zbytečně netřete, tím svůj make-up spolehlivě zničíte. Místo toho sáhněte po korektoru, kterým čmáranec zakryjete.

Sbohem lesku!

Lesk pod očima není žádoucí, a to i přesto, že žijeme v éře rozjasňovačů. Sáhněte po sypkém pudru a naneste silnou vrstvu produktu pod obě oči. Nechte několik minut působit. Nakonec přebytky odstraňte štětcem.

Jako přikovaná

Milujete rtěnky, ale nesnášíte, když všude zanecháváte otisky? Rty naličte jako obvykle, a nakonec je proprašte tenkou vrstvou pudru. Díky tomu vás budou otisky rtěnky trápit mnohem méně.

Dokonalé obočí i linky

Pokud válčíte s očními linkami a úpravou obočí, na obě tváře si nalepte izolepu či papírky, které definují sklon očních linek směrem k obočí. Zároveň budete vědět, kam až můžete protáhnout obočí. Váš obličej bude dokonale symetrický.

Super mat

Na lesklou pleť během dne skvěle pomáhají savé ubrousky a papírky, které běžně seženete ve vaší drogérii. Rychle vyřeší situaci, když se zapotíte a nemáte po ruce pudr.

Dokonalé řasy – ještě jednou

Při každé aplikaci řasenky se vám dostane produkt i na spodní oční víčko? Při nanášení použijte lžíci, kterou řasy podeberete. Budete je moci také mnohem lépe oddělit kartáčkem.

Co s vyschlou řasenkou?

Vyschlou řasenku opět přivedete k životu, pokud do ní kápnete několik kapek, které si kapete do očí.

A jaké triky pro krásu používáte vy?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook