Geloren - kloubní výživa pro psy

10 důvodů, proč muži opouštějí své ženy

8.4.2017
Foto: 123rf.com

Zřejmě žádná z nás rozchod se svým protějškem nesnáší s příjemným pocitem na duši. Ještě horší situace však může nastat, když se s vámi partner rozejde po dlouhodobé známosti. Vaše psychika v takovém případě může strádat mnohem znatelněji, než kdyby byl rozchod vzájemný.

Společně se tedy zaměříme na to, jaké příčiny mohou vést muže k tomu, aby svou přítelkyni či ženu definitivně opustil. Možná vám to pomůže a konečně pochopíte, proč se k vám váš milovaný v poslední době chová podezřele jinak…

1. Přestala jste být pro svého muže zajímavá

Podle statistiky mohou muži ztratit zájem prakticky o jakkoliv krásnou a chytrou ženu, a to jak po sexuální, tak i po intelektuální stránce. Pokud tedy zjistíte, že už svého muže nezajímáte jako dříve, není to důvod k tomu abyste si připadala nežádoucí, hloupá a nehezká. Jestliže však nechcete o svého muže přijít, buďte herečkou, zkuste se chovat jinak, neobvykleji a v sexu dovolte svému milému, aby si plnil všechny své sexuální fantazie.

2. Vaše charaktery jsou příliš odlišné

I když jste spolu dlouhá léta, mohlo až v poslední době vyjít najevo, nakolik jste se svým mužem odlišní. Vaše názory, zájmy a pohledy na život se v určitých ohledech mohou radikálně rozcházet. V některých situacích také možná připadáte svému muži příliš hysterická, kvůli čemuž mu s vámi definitivně dochází trpělivost. Jestliže si svůj život neumíte představit bez svého milovaného, musíte se nad sebou důkladně zamyslet a objektivně zanalyzovat své chování.

3. Nejste v rozhovoru zdrženlivá

Naučte se kontrolovat a neztrácet před svým mužem zábrany. Může ho to vyvádět z míry a v některých případech ho to může do značné míry odpuzovat od vaší osoby.

4. Vedete příliš ,,rozverný“ styl života

Často navštěvujete noční kluby, nemáte nic, čeho byste chtěla v životě dosáhnout, nemáte žádné koníčky a nebaví vás nic jiného než se flákat, pít alkohol a kouřit cigarety. Takový život vedou převážně mladí lidé zhruba do 25 let. Pokud jste tedy starší, na takový životní styl jednou pro vždy zapomeňte!

5. Děláte si ze svého muže ,,vrbu“

Nezahlcujte svého muže všemi problémy, které vás v poslední době sužují. Je hezké, když pár rozebírá kdejakou hloupost, ale čeho je moc, toho je příliš. Od čeho máte kamarádky?

6. Přestala jste pečovat o svůj vzhled

Komu by se také líbilo, kdyby se z jeho krásné ženy postupem času stala neopečovávaná domácí puťka? Dbejte o svůj vzhled a snažte se vždycky vypadat alespoň trochu přitažlivě. Jestliže trávíte veškeré volné dny sledováním televizoru, nedivte se, že se vám na těle objevily nehezké špíčky. Začněte se více hýbat, a uvidíte, že svého muže příjemně překvapíte a vaši snahu po zásluze ocení.

7. Příliš myslíte na peníze

Existují ženy, které ze svých mužů jenom tahají peníze a nic jiného je nezajímá. Jestliže jste přesvědčená o své neodolatelnosti a patříte k podobným typům žen, vězte, že to daleko nedotáhnete.

8. Miláčku, chci se… vdávat!

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

V tomto ohledu je myslím všechno jasné… Žena prostě chce! Ale co muž? Pokud se zatím necítí dost zralý ke svatbě, může se vyděsit a utéct od vás. Proto ho raději do ničeho netlačte.

9. Zahnula jste mu

Jestliže svého muže podvádíte a on na to přijde, nedivte se, že vás pošle k šípku. Vždyť ani vy byste nepřenesla přes srdce, kdyby vám zahnul! Pokud se vám na vašem muži něco nezdá nebo s něčím nejste spokojená, raději mu to řekněte do očí a nehrajte špinavou hru. Lež má totiž krátké nohy.

10. Máte větší výplatu než on

Existují muži, kteří při pomyšlení na to, že žena vydělává více než oni, padají do mdlob. Mužské ego je totiž křehké, a proto se většina chlapů musí cítit jako velký nepostradatelný hrdina, který do domácnosti přináší největší finanční vklad.

Takže, milé dámy, zamyslete se nad vztahem se svým partnerem a v první řadě také sama nad sebou. Měly byste si totiž uvědomit, že váš muž je konec konců vaší největší oporou!

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook